LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A.".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A."
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
41202005837
Reģistrācijas datums:
30.05.1994
Izslēgšanas datums no reģistra:
14.01.2019
Juridiskā adrese:
Ventspils nov., Popes pag., Spiņņi, "Zālīši"
Pasta indekss:
LV-3614
SEPA identifikators:
LV22ZZZ41202005837
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A." @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ZĀLĪŠI A."
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: