LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz I.K. "DEKNA".
I.K. "DEKNA"
lv
en
I.K. "DEKNA" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
48502002570
Reģistrācijas datums:
24.05.1994
Izslēgšanas datums no reģistra:
18.05.2018
Juridiskā adrese:
Saldus nov., Saldus, Dzirnavu iela 7 - 27
Pasta indekss:
LV-3801
SEPA identifikators:
LV69ZZZ48502002570
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
I.K. "DEKNA" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
I.K. "DEKNA" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
I.K. "DEKNA" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
I.K. "DEKNA" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
I.K. "DEKNA" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
I.K. "DEKNA" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
I.K. "DEKNA" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
I.K. "DEKNA" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par I.K. "DEKNA"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: