LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai saglabātu grāmatzīmi uz SIA GTLV.
SIA GTLV
lv
en
SIA GTLV oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
48503027891
Reģistrācijas datums:
05.07.2017
Izslēgšanas datums no reģistra:
22.11.2021
Juridiskā adrese:
Saldus nov., Zvārdes pag., Striķi, "Apogi" - 3
Pasta indekss:
LV-3883
SEPA identifikators:
LV08ZZZ48503027891
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA GTLV kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA GTLV mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA GTLV @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA GTLV @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA GTLV @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA GTLV @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA GTLV @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA GTLV @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA GTLV
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: