LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no IK "Lavena".
IK "Lavena"
lv
en
IK "Lavena" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
41502026024
Reģistrācijas datums:
16.11.2006
Izslēgšanas datums no reģistra:
17.08.2016
Juridiskā adrese:
Daugavpils nov., Naujenes pag., Lociki, Vienības iela 3 - 1
Pasta indekss:
LV-5458
SEPA identifikators:
LV51ZZZ41502026024
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK "Lavena" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK "Lavena" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK "Lavena" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK "Lavena" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK "Lavena" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK "Lavena" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK "Lavena" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK "Lavena" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK "Lavena"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: