LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
45403023472
Reģistrācijas datums:
09.04.2009
Izslēgšanas datums no reģistra:
05.12.2017
Juridiskā adrese:
Madonas nov., Madona, Rūpniecības iela 51A - 6
Pasta indekss:
LV-4801
SEPA identifikators:
LV05ZZZ45403023472
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sili JI"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: