LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu jaunumus no IK VI-80.
IK VI-80
lv
en
IK VI-80 oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
50002195691
Reģistrācijas datums:
17.06.2022
Izslēgšanas datums no reģistra:
01.12.2022
Juridiskā adrese:
Jelgavas nov., Kalnciema pag., Kalnciems, Lielupes iela 17 - 11
Pasta indekss:
LV-3016
SEPA identifikators:
LV18ZZZ50002195691
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK VI-80 kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK VI-80 mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK VI-80 @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK VI-80 @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK VI-80 @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK VI-80 @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK VI-80 @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK VI-80 @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK VI-80
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: