LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils".
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils"
lv
en
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40003776704
Reģistrācijas datums:
20.10.2005
Izslēgšanas datums no reģistra:
08.10.2020
Juridiskā adrese:
Daugavpils, Rīgas iela 34 - 1A
Pasta indekss:
LV-5401
SEPA identifikators:
LV04ZZZ40003776704
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Filiāle
Tiesību subjekta veida kods:
FIL
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par AS "PrivatBank" filiāle "Daugavpils"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: