LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency".
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency"
lv
en
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
42103067413
Reģistrācijas datums:
24.10.2013
Izslēgšanas datums no reģistra:
16.03.2016
Juridiskā adrese:
Liepāja, Kviešu iela 28C
Pasta indekss:
LV-3405
SEPA identifikators:
LV08ZZZ42103067413
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Agency"
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: