LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Paldies, ka izvēlaties LVINFO.LV!
Lūdzu ienāciet savā kontā, lai abonētu piedāvājumus no Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums.
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums
lv
en
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Uzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrācijas numurs:
54102020561
Reģistrācijas datums:
23.05.2000
Izslēgšanas datums no reģistra:
13.02.2012
Juridiskā adrese:
Gulbenes nov., Gulbene, Lazdu iela 13-39
Pasta indekss:
LV-4400
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais uzņēmums
Tiesību subjekta veida kods:
IND
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Gulbenes pilsētas G.Stucka individuālais uzņēmums
Komentāri nav atrasti.
Komentārus var pievienot tikai aktīviem uzņēmumiem un citām juridiskām personām.
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: