LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
DRUGIJE NOVOSTJI
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
DRUGIJE NOVOSTJI oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
MIL reģistrs
Reģistrācijas numurs:
000702756
Reģistrācijas datums:
09.04.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Balasta dambis 3
Pasta indekss:
LV-1081
SEPA identifikators:
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Masu informācijas līdzeklis
Tiesību subjekta veida kods:
MIL
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
DRUGIJE NOVOSTJI kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
DRUGIJE NOVOSTJI mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
DRUGIJE NOVOSTJI @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
DRUGIJE NOVOSTJI @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
DRUGIJE NOVOSTJI @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
DRUGIJE NOVOSTJI @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
DRUGIJE NOVOSTJI @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
DRUGIJE NOVOSTJI @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par DRUGIJE NOVOSTJI
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par DRUGIJE NOVOSTJI
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: