LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
IK ROUTE69
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
IK ROUTE69 oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002194586
Reģistrācijas datums:
28.03.2022
Juridiskā adrese:
Saldus nov., Saldus, Jelgavas iela 21 - 49
Pasta indekss:
LV-3801
SEPA identifikators:
LV39ZZZ40002194586
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK ROUTE69 kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK ROUTE69 mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK ROUTE69 @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK ROUTE69 @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK ROUTE69 @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK ROUTE69 @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK ROUTE69 @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK ROUTE69 @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK ROUTE69
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par IK ROUTE69
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: