LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
IK Sudrabi
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
IK Sudrabi oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002207927
Reģistrācijas datums:
14.11.2023
Juridiskā adrese:
Balvu nov., Krišjāņu pag., Mežupe, "Sudrabi"
Pasta indekss:
LV-4573
SEPA identifikators:
LV90ZZZ40002207927
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK Sudrabi kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK Sudrabi mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK Sudrabi @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK Sudrabi @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK Sudrabi @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK Sudrabi @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK Sudrabi @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK Sudrabi @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK Sudrabi
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par IK Sudrabi
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: