LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
IK Odessa 18 UA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
IK Odessa 18 UA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002220094
Reģistrācijas datums:
18.02.2025
Juridiskā adrese:
Rīga, Krūzes iela 29 - 3
Pasta indekss:
LV-1002
SEPA identifikators:
LV23ZZZ40002220094
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
IK Odessa 18 UA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
IK Odessa 18 UA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
IK Odessa 18 UA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
IK Odessa 18 UA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
IK Odessa 18 UA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
IK Odessa 18 UA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
IK Odessa 18 UA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
IK Odessa 18 UA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par IK Odessa 18 UA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par IK Odessa 18 UA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: