LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Ozolmuižas alus IK
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Ozolmuižas alus IK oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002228755
Reģistrācijas datums:
13.01.2026
Juridiskā adrese:
Rēzeknes nov., Ozolmuižas pag., Dreijerovka, "Rūķīši"
Pasta indekss:
LV-4601
SEPA identifikators:
LV43ZZZ40002228755
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Ozolmuižas alus IK kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Ozolmuižas alus IK mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Ozolmuižas alus IK @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Ozolmuižas alus IK @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Ozolmuižas alus IK @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Ozolmuižas alus IK @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Ozolmuižas alus IK @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Ozolmuižas alus IK @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Ozolmuižas alus IK
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Ozolmuižas alus IK
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: