LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Guntis Tālers, IK
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Guntis Tālers, IK oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40002231990
Reģistrācijas datums:
23.04.2026
Juridiskā adrese:
Tukuma nov., Lestenes pag., Lestene, "Gobas" - 31
Pasta indekss:
LV-3146
SEPA identifikators:
LV95ZZZ40002231990
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Individuālais komersants
Tiesību subjekta veida kods:
IK
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Guntis Tālers, IK kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Guntis Tālers, IK mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Guntis Tālers, IK @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Guntis Tālers, IK @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Guntis Tālers, IK @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Guntis Tālers, IK @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Guntis Tālers, IK @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Guntis Tālers, IK @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Guntis Tālers, IK
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Guntis Tālers, IK
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: