LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "NEW ROSME"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "NEW ROSME" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40003138919
Reģistrācijas datums:
21.07.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Augusta Deglava iela 50
Pasta indekss:
LV-1035
SEPA identifikators:
LV80ZZZ40003138919
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "NEW ROSME" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "NEW ROSME" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "NEW ROSME" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "NEW ROSME" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "NEW ROSME" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "NEW ROSME" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "NEW ROSME" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "NEW ROSME" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "NEW ROSME"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "NEW ROSME"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: