LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Sietiņš GO"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Sietiņš GO" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40003814739
Reģistrācijas datums:
30.03.2006
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Lielvārde, Raiņa iela 50 - 13
Pasta indekss:
LV-5070
SEPA identifikators:
LV95ZZZ40003814739
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Sietiņš GO" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Sietiņš GO" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Sietiņš GO" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Sietiņš GO" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Sietiņš GO" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Sietiņš GO" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Sietiņš GO" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Sietiņš GO" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Sietiņš GO"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Sietiņš GO"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: