LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Biedrība "Dīķmala"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Biedrība "Dīķmala" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Biedrību un nodibinājumu reģistrs
Reģistrācijas numurs:
40008113979
Reģistrācijas datums:
12.04.2007
Juridiskā adrese:
Liepāja, Klaipēdas iela 128 - 24
Pasta indekss:
LV-3416
SEPA identifikators:
LV30ZZZ40008113979
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Biedrība
Tiesību subjekta veida kods:
BDR
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Biedrība "Dīķmala" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Biedrība "Dīķmala" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Biedrība "Dīķmala" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Biedrība "Dīķmala" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Biedrība "Dīķmala" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Biedrība "Dīķmala" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Biedrība "Dīķmala" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Biedrība "Dīķmala" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Biedrība "Dīķmala"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Biedrība "Dīķmala"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: