LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Biedrība "ART Fix"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Biedrība "ART Fix" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Biedrību un nodibinājumu reģistrs
Reģistrācijas numurs:
40008277330
Reģistrācijas datums:
31.05.2018
Juridiskā adrese:
Mārupes nov., Mārupe, Mārupītes gatve 54
Pasta indekss:
LV-2167
SEPA identifikators:
LV46ZZZ40008277330
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Biedrība
Tiesību subjekta veida kods:
BDR
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Biedrība "ART Fix" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Biedrība "ART Fix" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Biedrība "ART Fix" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Biedrība "ART Fix" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Biedrība "ART Fix" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Biedrība "ART Fix" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Biedrība "ART Fix" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Biedrība "ART Fix" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Biedrība "ART Fix"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Biedrība "ART Fix"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: