LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Biedrība Dzīvotne
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Biedrība Dzīvotne oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Biedrību un nodibinājumu reģistrs
Reģistrācijas numurs:
40008359054
Reģistrācijas datums:
07.04.2026
Juridiskā adrese:
Cēsu nov., Cēsis, Rīgas iela 70
Pasta indekss:
LV-4101
SEPA identifikators:
LV54ZZZ40008359054
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Biedrība
Tiesību subjekta veida kods:
BDR
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Biedrība Dzīvotne kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Biedrība Dzīvotne mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Biedrība Dzīvotne @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Biedrība Dzīvotne @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Biedrība Dzīvotne @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Biedrība Dzīvotne @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Biedrība Dzīvotne @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Biedrība Dzīvotne @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Biedrība Dzīvotne
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Biedrība Dzīvotne
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: