LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Mīļas Mājas"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Mīļas Mājas" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103250035
Reģistrācijas datums:
24.09.2009
Juridiskā adrese:
Rīga, Audēju iela 14 - 3
Pasta indekss:
LV-1050
SEPA identifikators:
LV08ZZZ40103250035
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2846.00 EUR; Reģistrēts: 16.02.2016; Pēdējās izmaiņas: 16.02.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Mīļas Mājas" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Mīļas Mājas" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Mīļas Mājas" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Mīļas Mājas" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Mīļas Mājas" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Mīļas Mājas" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Mīļas Mājas" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Mīļas Mājas" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Mīļas Mājas"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Mīļas Mājas"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: