LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA SVE Expert
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA SVE Expert oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103487985
Reģistrācijas datums:
05.12.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Kaivas iela 50 k-2 - 126C
Pasta indekss:
LV-1021
SEPA identifikators:
LV56ZZZ40103487985
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 22.07.2016; Pēdējās izmaiņas: 22.07.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA SVE Expert kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA SVE Expert mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA SVE Expert @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA SVE Expert @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA SVE Expert @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA SVE Expert @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA SVE Expert @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA SVE Expert @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA SVE Expert
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA SVE Expert
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: