LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "EKO PILS"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "EKO PILS" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103601692
Reģistrācijas datums:
29.10.2012
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Nometņu iela 9 - 10
Pasta indekss:
LV-2121
SEPA identifikators:
LV17ZZZ40103601692
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "EKO PILS" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "EKO PILS" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "EKO PILS" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "EKO PILS" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "EKO PILS" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "EKO PILS" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "EKO PILS" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "EKO PILS" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "EKO PILS"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "EKO PILS"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: