LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Itteco
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Itteco oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103654153
Reģistrācijas datums:
28.03.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Strēlnieku iela 9 - 3
Pasta indekss:
LV-1010
SEPA identifikators:
LV61ZZZ40103654153
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
5000.00 EUR; Reģistrēts: 11.06.2024; Pēdējās izmaiņas: 11.06.2024
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Itteco kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Itteco mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Itteco @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Itteco @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Itteco @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Itteco @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Itteco @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Itteco @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Itteco
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Itteco
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: