LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "VIRGO PRINT"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "VIRGO PRINT" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103682814
Reģistrācijas datums:
17.06.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Malienas iela 3 - 36
Pasta indekss:
LV-1079
SEPA identifikators:
LV80ZZZ40103682814
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
854.00 EUR; Reģistrēts: 24.07.2016; Pēdējās izmaiņas: 24.07.2016
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "VIRGO PRINT" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "VIRGO PRINT" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "VIRGO PRINT" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "VIRGO PRINT" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "VIRGO PRINT" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "VIRGO PRINT" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "VIRGO PRINT" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "VIRGO PRINT" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "VIRGO PRINT"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "VIRGO PRINT"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: