LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
BSC Health SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
BSC Health SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103777087
Reģistrācijas datums:
07.04.2014
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Barona iela 31
Pasta indekss:
LV-1011
SEPA identifikators:
LV86ZZZ40103777087
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2.00 EUR; Reģistrēts: 12.03.2021; Pēdējās izmaiņas: 12.03.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
BSC Health SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
BSC Health SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
BSC Health SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
BSC Health SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
BSC Health SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
BSC Health SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
BSC Health SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
BSC Health SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par BSC Health SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par BSC Health SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: