LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Nataly Group"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Nataly Group" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103863232
Reģistrācijas datums:
21.01.2015
Juridiskā adrese:
Rīga, Lielirbes iela 13 - 76
Pasta indekss:
LV-1046
SEPA identifikators:
LV37ZZZ40103863232
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 21.01.2015; Pēdējās izmaiņas: 21.01.2015
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Nataly Group" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Nataly Group" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Nataly Group" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Nataly Group" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Nataly Group" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Nataly Group" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Nataly Group" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Nataly Group" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Nataly Group"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Nataly Group"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: