LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "91-STARS"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "91-STARS" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103868850
Reģistrācijas datums:
09.02.2015
Juridiskā adrese:
Rīga, Daudzeses iela 5 - 4
Pasta indekss:
LV-1004
SEPA identifikators:
LV59ZZZ40103868850
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
100.00 EUR; Reģistrēts: 09.02.2015; Pēdējās izmaiņas: 09.02.2015
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "91-STARS" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "91-STARS" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "91-STARS" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "91-STARS" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "91-STARS" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "91-STARS" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "91-STARS" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "91-STARS" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "91-STARS"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "91-STARS"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: