LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA ES REM
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA ES REM oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40103936061
Reģistrācijas datums:
06.10.2015
Juridiskā adrese:
Rīga, Mārupes iela 35 - 40
Pasta indekss:
LV-1002
SEPA identifikators:
LV38ZZZ40103936061
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA ES REM kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA ES REM mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA ES REM @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA ES REM @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA ES REM @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA ES REM @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA ES REM @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA ES REM @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA ES REM
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA ES REM
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: