LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Car Audio"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Car Audio" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203065069
Reģistrācijas datums:
25.04.2017
Juridiskā adrese:
Rīga, Vēžu iela 9 - 38
Pasta indekss:
LV-1045
SEPA identifikators:
LV89ZZZ40203065069
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
6060.00 EUR; Reģistrēts: 26.03.2020; Pēdējās izmaiņas: 26.03.2020
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Car Audio" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Car Audio" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Car Audio" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Car Audio" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Car Audio" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Car Audio" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Car Audio" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Car Audio" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Car Audio"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Car Audio"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: