LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "WHS Power"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "WHS Power" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203104597
Reģistrācijas datums:
09.11.2017
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Ikšķile, Klusā iela 6A
Pasta indekss:
LV-5052
SEPA identifikators:
LV27ZZZ40203104597
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Reģistrētais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 09.11.2017; Pēdējās izmaiņas: 09.11.2017
Apmaksātais pamatkapitāls:
1400.00 EUR; Reģistrēts: 09.11.2017; Pēdējās izmaiņas: 09.11.2017
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "WHS Power" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "WHS Power" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "WHS Power" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "WHS Power" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "WHS Power" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "WHS Power" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "WHS Power" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "WHS Power" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "WHS Power"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "WHS Power"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: