LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA BroKapitāls
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA BroKapitāls oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203162877
Reģistrācijas datums:
20.08.2018
Juridiskā adrese:
Preiļu nov., Aglonas pag., Aglona, Jaunmuižas iela 18
Pasta indekss:
LV-5304
SEPA identifikators:
LV98ZZZ40203162877
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2.00 EUR; Reģistrēts: 20.08.2018; Pēdējās izmaiņas: 20.08.2018
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA BroKapitāls kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA BroKapitāls mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA BroKapitāls @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA BroKapitāls @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA BroKapitāls @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA BroKapitāls @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA BroKapitāls @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA BroKapitāls @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA BroKapitāls
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA BroKapitāls
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: