LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Amber Key
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Amber Key oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203196500
Reģistrācijas datums:
21.02.2019
Juridiskā adrese:
Rīga, Tērbatas iela 82A - 23
Pasta indekss:
LV-1001
SEPA identifikators:
LV03ZZZ40203196500
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 09.09.2022; Pēdējās izmaiņas: 09.09.2022
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Amber Key kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Amber Key mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Amber Key @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Amber Key @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Amber Key @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Amber Key @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Amber Key @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Amber Key @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Amber Key
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Amber Key
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: