LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Mothers Mood"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Mothers Mood" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203199475
Reģistrācijas datums:
07.03.2019
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Ogre, Zilokalnu prospekts 20 - 60
Pasta indekss:
LV-5001
SEPA identifikators:
LV91ZZZ40203199475
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2790.00 EUR; Reģistrēts: 07.03.2019; Pēdējās izmaiņas: 07.03.2019
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Mothers Mood" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Mothers Mood" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Mothers Mood" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Mothers Mood" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Mothers Mood" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Mothers Mood" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Mothers Mood" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Mothers Mood" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Mothers Mood"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Mothers Mood"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: