LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA RIXIR
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA RIXIR oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203259717
Reģistrācijas datums:
16.09.2020
Juridiskā adrese:
Madonas nov., Jumurdas pag., "Madaras"
Pasta indekss:
LV-4844
SEPA identifikators:
LV53ZZZ40203259717
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 18.09.2020; Pēdējās izmaiņas: 18.09.2020
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA RIXIR kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA RIXIR mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA RIXIR @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA RIXIR @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA RIXIR @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA RIXIR @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA RIXIR @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA RIXIR @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA RIXIR
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA RIXIR
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: