LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "Allegro Lite"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "Allegro Lite" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203303574
Reģistrācijas datums:
24.03.2021
Juridiskā adrese:
Jūrmala, Rūsiņa iela 9A
Pasta indekss:
LV-2008
SEPA identifikators:
LV90ZZZ40203303574
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "Allegro Lite" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "Allegro Lite" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "Allegro Lite" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "Allegro Lite" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "Allegro Lite" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "Allegro Lite" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "Allegro Lite" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "Allegro Lite" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "Allegro Lite"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "Allegro Lite"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: