LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Mellando Group
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Mellando Group oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203315982
Reģistrācijas datums:
08.05.2021
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Barona iela 49 - 18A
Pasta indekss:
LV-1001
SEPA identifikators:
LV15ZZZ40203315982
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 08.05.2021; Pēdējās izmaiņas: 08.05.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Mellando Group kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Mellando Group mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Mellando Group @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Mellando Group @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Mellando Group @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Mellando Group @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Mellando Group @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Mellando Group @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Mellando Group
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Mellando Group
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: