LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA KJ&JK
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA KJ&JK oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203328671
Reģistrācijas datums:
30.06.2021
Juridiskā adrese:
Rīga, Balvu iela 3 - 17
Pasta indekss:
LV-1003
SEPA identifikators:
LV16ZZZ40203328671
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
500.00 EUR; Reģistrēts: 30.06.2021; Pēdējās izmaiņas: 30.06.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA KJ&JK kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA KJ&JK mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA KJ&JK @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA KJ&JK @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA KJ&JK @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA KJ&JK @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA KJ&JK @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA KJ&JK @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA KJ&JK
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA KJ&JK
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: