LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "MSC Storex"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "MSC Storex" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203359703
Reģistrācijas datums:
11.11.2021
Juridiskā adrese:
Rīga, Lilijas iela 17 - 5
Pasta indekss:
LV-1007
SEPA identifikators:
LV38ZZZ40203359703
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
3.00 EUR; Reģistrēts: 11.11.2021; Pēdējās izmaiņas: 11.11.2021
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "MSC Storex" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "MSC Storex" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "MSC Storex" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "MSC Storex" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "MSC Storex" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "MSC Storex" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "MSC Storex" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "MSC Storex" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "MSC Storex"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "MSC Storex"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: