LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA M2
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA M2 oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203399513
Reģistrācijas datums:
12.05.2022
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 397 - 34
Pasta indekss:
LV-1024
SEPA identifikators:
LV25ZZZ40203399513
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 11.01.2024; Pēdējās izmaiņas: 11.01.2024
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA M2 kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA M2 mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA M2 @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA M2 @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA M2 @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA M2 @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA M2 @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA M2 @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA M2
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA M2
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: