LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
Laika Bulvāris SIA
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
Laika Bulvāris SIA oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203402777
Reģistrācijas datums:
26.05.2022
Juridiskā adrese:
Ādažu nov., Carnikavas pag., Gauja, Bangu iela 48 - 1
Pasta indekss:
LV-2163
SEPA identifikators:
LV70ZZZ40203402777
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
Laika Bulvāris SIA kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
Laika Bulvāris SIA mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
Laika Bulvāris SIA @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
Laika Bulvāris SIA @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
Laika Bulvāris SIA @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
Laika Bulvāris SIA @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
Laika Bulvāris SIA @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
Laika Bulvāris SIA @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par Laika Bulvāris SIA
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par Laika Bulvāris SIA
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: