LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA 13PS
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA 13PS oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203434128
Reģistrācijas datums:
17.10.2022
Juridiskā adrese:
Rīga, Ilūkstes iela 101 k-2 - 1
Pasta indekss:
LV-1082
SEPA identifikators:
LV15ZZZ40203434128
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA 13PS kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA 13PS mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA 13PS @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA 13PS @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA 13PS @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA 13PS @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA 13PS @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA 13PS @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA 13PS
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA 13PS
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: