LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA LURO
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA LURO oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203485073
Reģistrācijas datums:
19.05.2023
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils pag., "Pērkons 14"
Pasta indekss:
LV-2119
SEPA identifikators:
LV57ZZZ40203485073
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA LURO kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA LURO mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA LURO @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA LURO @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA LURO @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA LURO @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA LURO @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA LURO @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA LURO
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA LURO
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: