LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA LSA Trav
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA LSA Trav oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203507703
Reģistrācijas datums:
13.09.2023
Juridiskā adrese:
Jēkabpils nov., Mežāres pag., Mežāre, "Rozessala 11" - 14
Pasta indekss:
LV-5226
SEPA identifikators:
LV50ZZZ40203507703
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA LSA Trav kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA LSA Trav mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA LSA Trav @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA LSA Trav @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA LSA Trav @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA LSA Trav @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA LSA Trav @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA LSA Trav @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA LSA Trav
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA LSA Trav
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: