LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA P-STUDIO
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA P-STUDIO oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203510648
Reģistrācijas datums:
26.09.2023
Juridiskā adrese:
Valmieras nov., Valmieras pag., "Pīlādži 5"
Pasta indekss:
LV-4219
SEPA identifikators:
LV75ZZZ40203510648
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
200.00 EUR; Reģistrēts: 26.09.2023; Pēdējās izmaiņas: 26.09.2023
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA P-STUDIO kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA P-STUDIO mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA P-STUDIO @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA P-STUDIO @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA P-STUDIO @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA P-STUDIO @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA P-STUDIO @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA P-STUDIO @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA P-STUDIO
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA P-STUDIO
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: