LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Viator Taxi
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Viator Taxi oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203514974
Reģistrācijas datums:
16.10.2023
Juridiskā adrese:
Dienvidkurzemes nov., Embūtes pag., Vībiņi, Kalnu iela 3 - 16
Pasta indekss:
LV-3436
SEPA identifikators:
LV61ZZZ40203514974
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2.00 EUR; Reģistrēts: 16.10.2023; Pēdējās izmaiņas: 16.10.2023
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Viator Taxi kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Viator Taxi mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Viator Taxi @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Viator Taxi @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Viator Taxi @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Viator Taxi @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Viator Taxi @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Viator Taxi @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Viator Taxi
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Viator Taxi
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: