LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA LuNa style
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA LuNa style oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203560244
Reģistrācijas datums:
08.05.2024
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Enerģētiķu iela 13 - 30
Pasta indekss:
LV-2121
SEPA identifikators:
LV68ZZZ40203560244
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 08.05.2024; Pēdējās izmaiņas: 08.05.2024
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA LuNa style kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA LuNa style mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA LuNa style @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA LuNa style @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA LuNa style @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA LuNa style @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA LuNa style @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA LuNa style @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA LuNa style
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA LuNa style
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: