LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA "ZLT SERVISS"
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA "ZLT SERVISS" oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203560329
Reģistrācijas datums:
08.05.2024
Juridiskā adrese:
Rīga, Druvas iela 1F
Pasta indekss:
LV-1002
SEPA identifikators:
LV04ZZZ40203560329
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
1.00 EUR; Reģistrēts: 08.05.2024; Pēdējās izmaiņas: 08.05.2024
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA "ZLT SERVISS" kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA "ZLT SERVISS" mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA "ZLT SERVISS" @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA "ZLT SERVISS" @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA "ZLT SERVISS" @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA "ZLT SERVISS" @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA "ZLT SERVISS" @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA "ZLT SERVISS" @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA "ZLT SERVISS"
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA "ZLT SERVISS"
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: