LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Ramiwood
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Ramiwood oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203636972
Reģistrācijas datums:
26.03.2025
Juridiskā adrese:
Valkas nov., Valka, Rīgas iela 90 - 2
Pasta indekss:
LV-4701
SEPA identifikators:
LV41ZZZ40203636972
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
2800.00 EUR; Reģistrēts: 26.03.2025; Pēdējās izmaiņas: 26.03.2025
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Ramiwood kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Ramiwood mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Ramiwood @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Ramiwood @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Ramiwood @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Ramiwood @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Ramiwood @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Ramiwood @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Ramiwood
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Ramiwood
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: