LVINFO.LV
Reģistrēties
Ienākt
Meklēt
Pievienot logo
SIA Cauna Serviss
lv
en
Pievienot attēlu galeriju
SIA Cauna Serviss oficiālie pamatdati
Reģistra nosaukums:
Komercreģistrs
Reģistrācijas numurs:
40203641140
Reģistrācijas datums:
11.04.2025
Juridiskā adrese:
Siguldas nov., Sigulda, Ventas iela 16B
Pasta indekss:
LV-2150
SEPA identifikators:
LV25ZZZ40203641140
Tiesību subjekta veida nosaukums:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Tiesību subjekta veida kods:
SIA
Apmaksātais pamatkapitāls:
100.00 EUR; Reģistrēts: 11.04.2025; Pēdējās izmaiņas: 11.04.2025
Oficiālo pamatdatu avots:
Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtie dati
SIA Cauna Serviss kontaktinformācija
Biroja e-pasts:
Pievienot
Biroja telefona numurs:
Pievienot
Biroja adrese:
Pievienot
SIA Cauna Serviss mājas lapa
Pievienot mājas lapas saiti
Darba laiki
Pievienot darba laikus
SIA Cauna Serviss @ LVINFO.LV
Apmeklēt LVINFO.LV profilu
SIA Cauna Serviss @ Facebook
Pievienot Facebook profila saiti
SIA Cauna Serviss @ LinkedIn
Pievienot LinkedIn profila saiti
SIA Cauna Serviss @ X (Twitter)
Pievienot X (Twitter) profila saiti
SIA Cauna Serviss @ Youtube
Pievienot Youtube profila saiti
SIA Cauna Serviss @ Instagram
Pievienot Instagram profila saiti
Komentāri par SIA Cauna Serviss
Komentāri nav atrasti.
Dalieties ar savām domām par SIA Cauna Serviss
Jūsu vārds
Es piekrītu
komentēšanas noteikumiem
Komentāriem jābūt konstruktīviem un atbilstošiem Latvijas Republikas likumdošanai.
Pievienot komentāru
Komentārs tiek iesniegts.. Lūdzu uzgaidiet..
© LVINFO.LV 2014-2026. Visas tiesības aizsargātas.
LVINFO.LV ir tīmekļa vietne, kas reģistrēta VID kā struktūrvienība ar reģistrācijas numuru 90011728203
LVINFO.LV tīmekļa vietni uztur
IvarsSvarcs.com
LVINFO.LV maksas pakalpojumus var apmaksāt ar: